Головна » 2018 » Липень » 9 » Студенти МДУ організували квест і кінопоказ у рамках фестивалю «Street Food Mariupol»
16:42
Студенти МДУ організували квест і кінопоказ у рамках фестивалю «Street Food Mariupol»

Студенти історичного факультету Маріупольського державного університету організували низку культурно-розважальних заходів у рамках фестивалю «Street Food Mariupol», який проходив з 6 по 8 липня.

6 і 7 липня студенти-члени Ліги політологів-міжнародників «Дипкорпус» спільно з Beetroot Academy (Маріуполь) проводили квест «Paporotnik», взявши за основу міфи і повір'я, пов'язані зі святом Івана Купала.

 

У квесті взяли участь 3 команди. На старті учасники отримали лист із завданнями, виконуючи які, їм необхідно було розгадати і відвідати 6 локацій. Безпосередньо на локації на учасників чекав волонтер, який давав завдання, оцінював швидкість і якість їх виконання.

 

За підсумками квесту перемогу здобули студенти 3 курсу спеціальності «Історія і археологія» МДУ Олександр Корнієнко та Станіслав Дмитрієв. Вони отримали сертифікат на їстівну продукцію учасників «Street Food Mariupol».

 

Також протягом трьох днів студенти Маріупольського держуніверситету організовували для маріупольців кінопоказ під відкритим небом. З огляду на специфіку фестивалю, учасникам запропонували повнометражний мультфільм «Рататуй», а також короткометражні кінострічки «Листівка», «Людина-посмішка», «Дівчина із сновидінь», «Поїздка», «Відповіді»; мультфільми «Майже вдома», «Меню», «Твій друг пацюк».

 

Студенти МДУ вже не перший раз виступають волонтерами на фестивалі «Street Food Mariupol», поєднуючи цікаве дозвілля із громадською активністю.

 

Читайте також: Студенти МДУ провели засідання кіноклубу Docudays UA «Human Rights» на тему «Яка вона правда?»

Переглядів: 757 | Додав: Прес-центр