Головна » 2016 » Вересень » 20 » Студенти МДУ отримали чотири дипломи у ХIV Відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»
17:08
Студенти МДУ отримали чотири дипломи у ХIV Відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»

З 15 по 18 вересня у місті Святогірськ 110 представників студій ТБ, радіо та друкованих ЗМІ з різних куточків країни змагалися за перемогу у декількох номінаціях у ХIV Відкритому фестивалі  дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі  «Жми на RECord!».

У фестивалі виступили й студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв'язки з громадськістю» Маріупольского дежавного університету, а саме редакції журналів «В смысле?» та «Mariupol wave». На конкурс учасники привезли випуски своїх журналів, а протягом фестивалю виконували бліц-завдання, використовуючи свої знання та навички в журналістській роботі. 

За результатами конкурсних завдань редакція журналу «В смысле?» (студенти 3 курсу спеціальності «Журналістика» Еліна Прокопчук, Анастасія Логінова, Анастасія Лукашова) посіли перше місце у номінації «Краща соціальна реклама», а також отримали відзнаку «За висвітлення молодіжної культури» у журналі. Представники редакції «Mariupol wave» (студенти 3 курсу спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю» Марина Хорош, Олександр Стовба, Оксана Дерев’янко) отримали диплом «За експерименти у дизайні», а головний редактор видання Марина Хорош посіла перше місце у фотоконкурсі фестивалю.

Також майбутні журналісти та рекламісти  відвідали майстер-класи та тренінги від досвідчених журналістів, серед яких були творчі зустрічі з в.о. голови НСЖУ Сергієм Томіленком, телеведучим програми «Смачна країна» Костянтином Грубичем, журналістом-розслідувачем Depo.Донбас Андрієм Романенком.

Організаторами фестивалю виступили «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» та управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації спільно з телеканалом «До ТеБе» та радіо «Голос Донбасу».

Читайте також: Факультет філології та масових комунікацій МДУ зустрів своїх першокурсників

 

Переглядів: 306 | Додав: Прес-центр