Головна » 2017 » Квітень » 10 » Студенти МДУ отримали дипломи у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю
11:01
Студенти МДУ отримали дипломи у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю

У Дніпровському національному університеті імені О. Гончара 5-6 квітня  відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальностями «Журналістика» та «Реклама та зв’язки з громадськістю». Захистити честь своїх університетів зібрались понад 70 учасників.

Маріупольський державний університет представляли студентки спеціальності "Журналістика"  ОС "Магістр" Ольга Соколюк та Іванна Кащишин та студентки ІV курсу "Реклама та зв’язки з громадськістю" Марія  Балабась та Карина Щепка.

Змагання проходило у два етапи. Перший етап передбачав написання тестових завдань з історії і теорії журналістики та реклами, а другий – виконання творчих завданнь за підсумками прес-конференції.

Студентки МДУ отримали дві нагороди. Марія Балабась посіла третє місце на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю», а Іванна Кащишин стала переможницею у номінації «Яскраві мовностилістичні засоби» зі спеціальності «Журналістика».

Читайте також: Студенти МДУ взяли участь у навчальній програмі «Соціальний колайдер»

 

Переглядів: 532 | Додав: Прес-центр