Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Студенти МДУ отримуватимуть стипендії Президента і Верховної Ради України
14:45
Студенти МДУ отримуватимуть стипендії Президента і Верховної Ради України

Четверо студентів Маріупольського державного університету удостоєні іменних стипендій Президента і Верховної Ради України на I семестр 2016-2017 навчального року, які призначаються за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі.

Стипендії Президента України удостоєний один з кращих студентів історичного факультету МДУ Олександр Щекутьєв. Він демонструє зразкову успішність, неодноразово брав участь у всеукраїнських олімпіадах з історії, міжнародних студентських турнірах і науково-практичних конференціях. Олександр досліджує тему «Ставлення представників української шляхти до православної церкви».

Президентську стипендію отримуватиме також магістрантка спеціальності «Правознавство» Анастасія Каламітрі, яка є активною учасницею наукових та громадських заходів, які проводяться у МДУ та за межами університету.

Стипендія Верховної Ради України призначена студентці спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Крістіна Білоус. Вона зарекомендувала себе як старанна і цілеспрямована студентка. Окрім успішного навчання, з-поміж її досягнень є 25 наукових робіт, численні перемоги в університетських, всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, вільне володіння англійською та італійською мовами й активна участь у роботі студентських наукових товариств.

За відмінне навчання, активну науково-дослідну діяльність та участь у громадському житті університету студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Анастасія Перонко також буде отримувати стипендію Верховної Ради України.

Щиро вітаємо стипендіатів та бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

Читайте також: Стипендії DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2017-2018 навчальний рік

Переглядів: 440 | Додав: Прес-центр