Головна » 2018 » Листопад » 6 » Студенти МДУ переглянули стрічку «Три дні з Ромі Шнайдер» у рамках фестивалю «Нове німецьке кіно»
15:00
Студенти МДУ переглянули стрічку «Три дні з Ромі Шнайдер» у рамках фестивалю «Нове німецьке кіно»

5 листопада студенти факультету іноземних мов Маріупольського державного університету на чолі із завідувачем кафедри німецької та французької філології Юлією Кажан відвідали кінотеатр «Победа», де з 1 по 6 листопада триває фестиваль «Нове німецьке кіно».

З-поміж кращих німецьких прем'єр молодь обрала стрічку «Три дні з Ромі Шнайдер», яка претендувала на головний приз Берлінського кінофестивалю 2018 року – «Золотого ведмедя».


Ромі Шнайдер – актриса зі світовим ім'ям, чия кар'єра почалася у 15 років. За сценарієм фільму, вона дає своє останнє у житті інтерв'ю для журналу «Штерн». Відверта розмова з амбітним журналістом розкриває несподівані сторони Ромі Шнайдер: ця дивовижна жінка, яку багато хто вже вважав зламаною, виявляється повною пристрасті і надій.
 

Фільм «Три дні з Ромі Шнайдер» примітний тим, що залишає дуже глибоке враження. Депресія, почуття безпорадності і неможливості щось змінити усе це довелося пережити глядачеві разом з актрисою. Цей фільм дає зрозуміти, що людина будь-якого рівня і будь-якого народу відчуває злети і падіння, чекає чогось від життя. Не можу сказати, що це типовий погляд німецького кінематографа. Його культорологічною цінність – в сміливості німецького народу дивитися на непрості життєві ситуації, на недоліки людей зі світовим ім'ям, і в гордості цими людьми всупереч усьому, 

– магістрантка Дар'я Слепканьова.

 

Фільм про складну долю «королеви європейського кіно», яка щосили намагається позбутися проблем. Прекрасна актриса у головній ролі передала відкритість Ромі Шнайдер світу і в той же час її замкнутість і якусь відстороненість, 

– студентка Ксенія Забірко.


Сьогодні о 19:45 у кінотеатрі «Победа» відбудеться показ останнього фільму кінофестивалю  «Капітан», який демонструватиметься лише у Києві та Маріуполі.


Читайте також: Студенти МДУ шукали спільні та відмінні риси федеральних земель Німеччини

Переглядів: 124 | Додав: Press