Головна » 2018 » Липень » 4 » Студенти МДУ – переможці конкурсу соціальних проектів «Місто нашими руками»
17:40
Студенти МДУ – переможці конкурсу соціальних проектів «Місто нашими руками»

4 липня відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу соціальних проектів «Місто нашими руками», серед яких – ініціативна група студентів Маріупольського державного університету, яка запропонувала проект «Дихаємо разом».

Корпоративна соціальна програма «Місто нашими руками» реалізується Метінвестом з 2011 року, а у Маріуполі проходить вже сьомий рік поспіль. Метою програми є розвиток соціальної активності місцевого населення, підтримка актуальних проектів, спрямованих на підвищення якості життя в містах присутності підприємств Групи Метінвест.


Мета студентського проекту – озеленення території факультету іноземних мов та території прилеглої до житлових будинків центрального району Маріуполя, а також створення місця для дозвілля студентів. Серед основних завдань залучення студентів до покращення території університету, пробудження любові до праці й турботи про рідний край.


Ключовою особливістю проекту є місце його здійснення – факультет іноземних мов. Щорічно МДУ відвідує велика кількість іноземних делегацій, одним з авангардів зустріч яких є факультет. 


У планах розвитку проекту студенти бачать очищення і догляд за територією студентами й мешканцями найближчих будинків на добровільних засадах та відведення бюджетних коштів МДУ на удосконалення території як на, так і біля університету до 2020 року.


За підсумками конкурсу студентки III курсу спеціальності Мова і література (англійська) Валерія Губрій, Наталія Кудря, Інна Ремига та Ірина Щербіна отримали диплом переможця та грантовий сертифікат на сумму 39 400 гривень.


Вітаємо дівчат із перемогою та бажаємо успіхів у реалізації проекту!


Читайте також: Учасники кіноклубу Docudays UA «Human Rights» обговорили права людини під час виїзного засідання на Закарпатті

Переглядів: 439 | Додав: Press