Головна » 2018 » Листопад » 21 » У МДУ нагородили переможців Міжнародного конкурсу творчих робіт «Ларнака – брама Кіпру»
17:40
У МДУ нагородили переможців Міжнародного конкурсу творчих робіт «Ларнака – брама Кіпру»

21 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу творчих робіт «Ларнака – брама Кіпру».

I місце посіли студентки спеціальності «Мова і література (новогрецька)» Вікторія Брагіна та Тетяна Суботіна, які розробили сайт-туристичний путівник Ларнакою, II місце – студентка спеціальності «Переклад (новогрецька)» Асія Орлова, яка представила на суд журі туристичний флаєр, III місце – студентки цієї ж спеціальності Альона Силенкова та Анастасія Дегтярьова, які створили яскравий плакат.


Грамотами і цінними призами студенток нагородили ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, Генеральний консул Греції в Маріуполі Елені Георгопулу, та старший викладач кафедри грецької філології та перекладу Евеліна Рябченко.


Конкурс проводиться щороку з ініціативи Організації туристичного розвитку міста Ларнаки (Кіпр), Почесного Генерального консульства Республіки Кіпр у Маріуполі та Маріупольського державного університету. Його мета – вдосконалення у молоді навичок застосування інформаційних технологій, стимулювання незалежного мислення і винахідливості при підготовці друкованої та віртуальної продукції для формування єдиного інформаційного простору між Маріуполем і Ларнакою.


Читайте також: Студентка МДУ Олександра Федотова взяла участь у відеоконкурсі та виграла подорож до Риму

Переглядів: 146 | Додав: Press