Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Студенти МДУ – переможці Відкритого міського молодіжного фестивалю екскурсоводів «Закохані в Маріуполь»
15:27
Студенти МДУ – переможці Відкритого міського молодіжного фестивалю екскурсоводів «Закохані в Маріуполь»

Минулого тижня у Маріуполі вперше проходив Відкритий міський молодіжний фестиваль екскурсоводів «Закохані в Маріуполь», приурочений до 240-річчя міста та Всесвітнього дня туризму. У фестивалі взяли участь студенти Маріупольського державного університету, які представили екскурсійний проект «Міць колишньої імперії».

Проект розробили студенти II курсу спеціальності «Туризм» Данило Єгоренко, Марія Руденко, Вікторія Карчевська, Людмила Маркевич, Марія Тарасова та Арсеній Василенко під керівництвом асистента кафедри менеджменту Кристини Осипенко.


Фестиваль проводився з метою підвищення туристичного іміджу Маріуполя, розвитку і вдосконалення туристсько-краєзнавчої роботи, виявлення та пропаганди цікавих туристсько-краєзнавчих маршрутів міста, об'єктів для екскурсійного відвідування. У змаганні взяли участь 20 команд, 8 з яких вийшли до фіналу й отримали змогу виявити свої навички екскурсоводів і знання цікавинок рідного міста.


За підсумками фестивалю студенти стали переможцями у номінації «Маріуполь історичний» та отримали дипломи і подарунки від спонсорів фестивалю.


Цікаві факти про Маріуполь від студентів МДУ
 

 Бак із водою у Водонапірній вежі був створений на спеціальне замовлення на одному із заводів Бельгії.

 Біля будівлі нинішнього ПК «Молодіжний» колись був розташований пост городового. Один із захисників правопорядку замість сторожової собаки тримав порося.

 Підпільне казино, яке розміщувалося у будівлі ПК «Молодіжний», помітили і закрили після гучного випадку, коли одного з гравців настільки захопив азарт, що рано вранці він вийшов із закладу зовсім без одягу.


Читайте також: Під час наукової конференції студенти МДУ презентовали екскурсію «Маріуполь історичний»

Переглядів: 159 | Додав: Press