Головна » 2018 » Листопад » 1 » Студенти МДУ – призери обласних змагань з настільного тенісу, шашок та футзалу
11:34
Студенти МДУ – призери обласних змагань з настільного тенісу, шашок та футзалу

30 жовтня студенти Маріупольського державного університету взяли участь у змаганнях з настільного тенісу та шашок у рамках обласної спартакіади, яка проходить щороку за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації

За підсумками змагань команда МДУ посіла 1 місце у командному заліку з шашок. Високі результати показали першокурсники спеціальності «Право» Олександр Нарсеєв та  Олександр Леонов, студентка 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Юлія Левада і магістрант спеціальності «Історія» Владислав Харахурсах. У турнірі з настільного тенісу 1 місце в індивідуальному заліку посіла першокурсниця спеціальності «Середня освіта. Українська мова і література» Карина Ляшук. Переможці обласної спартакіади отримали кубки, медалі та грамоти.

Крім того, 29-30 жовтня у Краматорську проходив чемпіонат Донецької області з футзалу серед студентів закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації. Мета змагань – популяризація футзалу й активізація рухової активності студентської молоді. За підсумками чемпіонату команда Маріупольського держуніверситету посіла III місце й отримала срібні медалі, а воротаря збірної Валерія Бриштена визнали кращим голкіпером турніру. 


Вітаємо спортсменів університету і бажаємо успіху на шляху до нових перемог!


Читайте також: У МДУ провели студентське спортивне свято «Спорт, творчість, краса»

Переглядів: 99 | Додав: Press