Головна » 2018 » Липень » 16 » Студенти МДУ пройшли практику на базі Музею історії комбінату імені Ілліча
13:29
Студенти МДУ пройшли практику на базі Музею історії комбінату імені Ілліча

Цього літа студенти I-II курсів спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і «Культурологія» Маріупольського державного університету вперше проходили навчальну практику на базі Музею історії комбінату імені Ілліча.

Протягом двох тижнів майбутні документознавці і культурологи вдосконалювали професійні навички під керівництвом директора Музею Ірини Бадасен, завідувача кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ, доцента Галини Батичко, доцентів кафедри Ольги Кригіної, Юзефа Нікольченко, Степана Янковського. Практиканти працювали над упорядкуванням архіву фотодокументів та систематизацією документальних комплексів, займалися пошуком, аналізом та науковою обробкою інформації, зокрема з періодичних видань (газета «Іллічівець»).

 

За 50 років діяльності музей зібрав унікальну колекцію оригінальних речей з історії комбінату та його трудового колективу, серед яких чільне місце належить колекціям, які передали до музею родини робітників, службовців і представники трудових династій. У 2017 році на розширених експозиційних площах відкрито нову експозицію з використанням сучасних дизайнерських технологій, що зробило його ще більш цікавим і привабливим. 


Накопичені під час практики матеріали поповнять експозицію Музею історії комбінату імені Ілліча і стануть у нагоді під час підготовки тематичної екскурсії, присвяченої розвитку науки, руху новаторів та раціоналізаторів на комбінаті. Екскурсію музеєм студенти проводитимуть у вересні, під час захисту звітів з практики.


Співробітництво кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ з установами та підприємствами Маріуполя є важливою складовою формування позитивного іміджу міста, що набуває особливого значення у рік його 240-річного ювілею.


Читайте також: Студенти МДУ пройшли археологічну практику у закарпатському замку Сент-Міклош

Переглядів: 391 | Додав: Press