Головна » 2018 » Лютий » 7 » Студенти МДУ пройшли практику у Міністерстві закордонних справ України
13:30
Студенти МДУ пройшли практику у Міністерстві закордонних справ України

Протягом трьох тижнів на початку року 11 кращих студентів Маріупольського державного університету проходили практику у Міністерстві закордонних справ України. Старшокурсники-міжнародники стажувалися у Департаменті консульської служби, Департаменті державного протоколу, Департаменті менеджменту персоналу, Відділі державного архіву.

Під час практики студенти ознайомилися зі структурою МЗС України, специфікою роботи відділів і департаментів, набули навичок підготовки службової кореспонденції. Також практиканти скористалися наданою можливістю і побували в Музеї дипломатичної служби України. Майбутні дипломати й економісти-міжнародники показали високий рівень теоретичних знань, зарекомендувавши себе у якості ініціативних, відповідальних і дисциплінованих фахівців, що було відображено у відгуках, отриманих ними по закінченні практики. 

Маріупольський державний університет плідно співпрацює з МЗС України, і студенти МДУ вже не вперше проходять стажування на базі Міністерства, гідно представляючи виш. Подібний досвід сприяє подальшому успішному працевлаштуванню студентів, у тому числі у Міністерстві закордонних справ України та інших дипломатичних структурах.

Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Ольга Шкурат: «Було дуже цікаво спостерігати за організацією співпраці з іноземними дипломатичними представництвами та місіями. Приємно здивувало, що керівник практики залучав нас до виконання надвідповідальних завдань: ми власноруч друкували дипломатичні картки, оформляли перепустки до режимних зон аеропортів, приймали документи іноземних дипломатів на акредитацію. Спілкування із працівниками Міністерства, їх корисні поради надихнули нас на досягнення нових цілей».

Студентка спеціальності «Міжнародні відносини» Олександра Рабчевська: «Стажування у Міністерстві закордонних справ України, безумовно, є міцним фундаментом для подальшого розвитку майбутнього експерта-міжнародника. Під час практики мені стали у нагоді як теоретичні знання, отримані в університеті, так і знання іноземних мов, що на сьогодні є однією з конкурентних переваг при влаштуванні на роботу у державні установи».

Читайте також: Запрошуємо до участі у конкурсі творчих робіт «Ларнака – візитна картка Кіпру»

Переглядів: 311 | Додав: Прес-центр