Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Вівторок, 20.02.2018, 23:43
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • Головна » 2016 » Листопад » 8 » Студенти МДУ пройшли стажування у Міністерстві закордонних справ України
  11:13
  Студенти МДУ пройшли стажування у Міністерстві закордонних справ України

  Протягом трьох тижнів, з 17 жовтня по 4 листопада, старшокурсники спеціальності «Міжнародні відносини» Маріупольського державного університету проходили практику у Міністерстві закордонних справ України. 9 майбутніх дипломатів стажувалися у департаментах Європейського Союзу, Америки, Близького Сходу та Африки, міжнародної безпеки, міжнародних організацій, Політичному департаменті тощо. Розподіл по департаментах відбувався, зважаючи на тематику дипломних і магістерських робіт практикантів.

  Під час стажування студенти ознайомилися зі структурою центрального апарату Міністерства закордонних справ України та основними завданнями департаментів, правилами ведення діловодства та підготовки службової кореспонденції. Вони брали участь у підготовці службових записок, листів до органів державної влади, готували інформаційно-аналітичні довідки з актуальних питань зовнішньої політики, зокрема про імплементацію торговельної частини Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, перекладали матеріали з політичної проблематики, робили проекти відповідей на інформаційні запити громадян.

  У рамках практики студенти відвідали Дипломатичну академію України та Музей Міністерства закордонних справ України. Експозиція музею познайомила молодь з основними віхами розвитку вітчизняної дипломатичної служби, а також з оригіналами та копіями документів, які декларували напрямок зовнішньої політики України.

  Магістрантка спеціальності «Міжнародні відносини» Валерія Серова вдосконалювала свої практичні навички на базі Департаменту Америки: «Я долучалася до підготовки інформаційно-аналітичних довідок про передвиборчу ситуацію у США, допоміжних інформаційних матеріалів до візитів іноземних делегацій. Окреме захоплення викликали лекції президента Клубу професійних переговірників Олега Демчика, спрямовані на підвищення кваліфікації професійних дипломатів».

  Вікторії Сенатосенко пощастило потрапити на практику до Департаменту Європейського союзу. Вона практикувала навички ведення дипломатичної переписки й організації візитів до України європейських делегацій.

  Студент Маріупольського державного університету Іван Ліко проходив стажування у Департаменті міжнародної безпеки, тому зі всього побаченого і почутого протягом трьох тижнів хлопець має дозвіл розповідати лише про свої враження: «Практика у Міністерстві закордонних справ – це унікальний досвід, який розширив мій світогляд, стимулював наполегливо навчатися та працювати за обраним фахом».

  Читайте також: Голова студради МДУ відвідав слухання у Верховній Раді України

   

   

  Переглядів: 574 | Додав: Прес-центр


  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Листопад 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930

             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com