Головна » 2020 » Березень » 3 » Студенти МДУ проходитимуть виробничу практику у готелях і ресторанах Італії
15:50
Студенти МДУ проходитимуть виробничу практику у готелях і ресторанах Італії

Маріупольський державний університет та Асоціація U.C.M. – Italy «Середземноморський союз шеф-кухарів – Italy» (Фоджа, Італія) за підтримки школи італійської кухні Settima Luna підписали двосторонню угоду про партнерство щодо організації міжнародної виробничої практики.

2 березня на економіко-правовому факультеті пройшла зустріч президента асоціації Паоло Брешиа, менеджера проєкту Euroest Олександра Ковбаси та менеджера проєкту, координатора міжнародної практики в Україні Олени Герасименко зі студентами спеціальностей «Менеджмент», «Туризм», «Міжнародні економічні відносини», «Переклад (італійська)».


Стейкхолдери запросили молодь пройти стажування на базі підприємств готельно-ресторанного бізнесу Італії  у рамках проєкту Euroest. Студенти зможуть розвити професійні навички на посадах помічників офіціанта, кухаря, піццайоло, бармена, адміністратора залу. Також стажування сприятиме вивченню культури країни та покращення рівня володіння італійської мови. 


З метою підготовки успішного проходження практики для студентів, що бажають взяти участь у проєкті, з березня на базі МДУ проходитимуть безкоштовні курси з вивчення італійської мови та майстер-класи з приготування традиційних італійських страв.


Проєкт Euroest дає можливість молоді вирушити у світ гастрономічних традицій Південної Італії та, по завершенні проходження практики, отримати сертифікат італійської школи кулінарії Settima Luna. Сертифікат дозволить студентам успішно працевлаштуватися як в Україні, так і в країнах Європейського союзу. 


Читайте також: Студенти-екологи МДУ проходитимуть практику на базі природного заповідника «Кам’яні могили»

Переглядів: 536 | Додав: Press2