Головна » 2017 » Травень » 22 » У рамках Фестивалю науки студенти МДУ прослухали лекції італійського професора Джанфранко Тамбуреллі
12:04
У рамках Фестивалю науки студенти МДУ прослухали лекції італійського професора Джанфранко Тамбуреллі

З нагоди Фестивалю науки з 19 по 22 травня у Маріупольського державному університету пройшли відкриті лекції професора Джанфранко Тамбуреллі — керівника команди Інституту міжнародних правових досліджень Національної дослідницької ради.

У п’ятницю студенти спеціальностей «Правознавство» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» прослухали лекцію «Сучасні тенденції в галузі міжнародного права навколишнього середовища» англійською мовою. Наступного дня італійський вчений прочитав лекцію для майбутніх політологів-міжнародників «Відносини ЄС та України».

Зі студентами, що вивчають італійську мову, професор Тамбуреллі поспілкувався на тему «Сучасна політична й економічна ситуація в Італії. Виклики і проблеми ЄС». Лекція пройшла в Італійському культурному центрі МДУ.

Джафранко Тамбуреллі — дослідник з більш ніж двадцятирічним досвідом. Є експертом у галузі міжнародного співробітництва з питань сталого економічного розвитку, здійснення міжнародного права та права Європейського союзу у рамках внутрішнього права, узгодження нормативних актів країн Східної Європи відповідно до права ЄС. Є автором близько 60 статей, заміток, рецензій та онлайн-публікацій.

Професор Тамбуреллі не вперше відвідує Маріуполь і МДУ. Це результат багаторічної плідної співпраці університету з Італійським інститутом культури в Києві та Посольством Італії в Україні.

Читайте також: Студенти-міжнародники МДУ обговорили міграційну кризу у Європі

Переглядів: 490 | Додав: Прес-центр