Головна » 2018 » Травень » 29 » Студенти МДУ провели практикум з англійської мови для учнів Маріупольського міського ліцею
16:54
Студенти МДУ провели практикум з англійської мови для учнів Маріупольського міського ліцею

29 травня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся мовний практикум з англійської мови для учнів 10 класу Маріупольського міського ліцею.

Практичне заняття проводили магістрантки спеціальності «Мова та література (англійська)» Валерія Чебурахіна, Віра Процких та Анастасія Ємець. Вони запропонували старшокласникам міського ліцею 4 види завдань (speaking, reading, writing, listening), націлених на вдосконалення розмовної англійської, навичок читання, письма та сприйняття усного мовлення.

 

Учнівська молодь показала високий рівень знання англійської мови і дізналася, як здобути вищу освіту за цим напрямом у Маріупольському держуніверситеті. Про переваги навчання на спеціальності «Мова та література (англійська)» і перспективи застосування отриманих знань школярам розповіли завідувач кафедри англійської філології МДУ Юлія Федорова і викладачі Марина Єфимова, Юлія Золотько та Максим Стьопін.

 

Читайте також: «Мало бути гарною людиною – треба, щоб усі про це дізналися»: професор МДУ Тетяна Іванова провела майстер-клас для школярів

Переглядів: 268 | Додав: Прес-центр