Головна » 2017 » Травень » 31 » Студенти МДУ провели тренінг для підвищення соціальної активності молоді Маріуполя
14:05
Студенти МДУ провели тренінг для підвищення соціальної активності молоді Маріуполя

27-28 травня студенти Маріупольського державного університету спеціальності "Історія" організували тренінг "Идеи живы" для підвищення соціальної активності молоді Маріуполя, а саме Антон Самойленко, Данило Подибайло, Анастасія Пандазі, Вікторія Орос, Олександра Воротілова та Анастасія Комірна.

Ініціатива була спрямована на те, щоб розповісти, що таке проект, як навчитися писати мотиваційний лист, як стати потенційним учасником проекту, як почати втілювати свої ідеї в життя та як знайти проект, що буде реалізований у найближчий час. 

Під час проходження тренінгу учасники підвищили власну обізнаність в області громадської діяльності, дізналися про досвід тренерів у різних проектах, а також були зацікавлені у подальшій  суспільній активності.

Тренінг з підвищення соціальної активності молоді м. Маріуполя є частиною проекту «Табір миру: українська молодь будує діалог», що реалізується ГО «Центр євроініціатив» (Center for Euroinitiatives, м. Суми) в рамках «Є-Дія» в партнерстві з ГО Фундація "Простір" (м. Cєвєродонецьк), ГО КІПЦ «Євроклуб» (м. Кременчук) та ГО ВІПЦ «Креатив» (м. Вінниця) за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи. 

Спікерами тренінгу виступили доцент кафедри історичних дисциплін МДУ Світлана Арабаджи, виконавчий секретар Ліги політологів-міжнародників «ДИПКОРПУС» Анастасія Гаджи-Магомедова, керівник громадської організації «Простір ідей» м. Кременчуг Олег Овчаренко, музикант, засновник групи «The illusion» Дмитро Проскурін та координатор ГО «Workout» Руслан Український.

Слухачами тренінгу були студенти факультету грецької філології, історичного факультету Маріупольського держуніверситету, а також активна студентська молодь Маріуполя.

Читайте також: Студенти МДУ стали учасниками Єврошколи

Переглядів: 525 | Додав: Прес-центр