Головна » 2018 » Липень » 6 » Студенти МДУ провели засідання кіноклубу Docudays UA «Human Rights» на тему «Яка вона правда?»
15:00
Студенти МДУ провели засідання кіноклубу Docudays UA «Human Rights» на тему «Яка вона правда?»

5 липня відбулося засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights», створеного на базі студентського наукового історико-археологічного товариства Маріупольського державного університету з ініціативи доцента кафедри історичних дисциплін Світлани Арабаджи.

Другу зустріч під час археологічної практики на Закарпатті на чолі зі старшим викладачем кафедри історичних дисциплін В'ячеславом Забавіним студенти присвятили темі «Яка вона правда?».


У заході взяли участь студенти спеціальностей «Історія. Археологія» та «Середня освіта. Історія». 


Учасники переглянули кінострічку французько-ізраїльської режисерки Тамари Ерде «Це моя земля». Фільм зображує кількох єврейських та арабських учителів упродовж навчального року. Спостерігаючи за їх суперечками й обміном думками з учнями, дебатами з міністерствами освіти та їх поглядами на шкільну програму, глядачі отримали уявлення про глибокий і тривалий вплив, який транслює конфлікт наступному поколінню.


Студенти-історики обговорювали поняття «правда», «абсолютна правда», «відносна правда», вчилися аналізувати твори кіномистецтва, розуміти авторські ідеї та способи, якими вони відтворені на екрані. Зокрема обговорили Палестино-ізраїльський конфлікт та провели аналогії з сучасними реаліями. 


Засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights» проходять щомісяця у Музеї історії та археології МДУ (історичний факультет, ауд. 212). Усі, хто бажає поринути у захоплюючий світ документального кіно – приєднуйтесь!


Детальна інформація за телефонами: (0629) 58-75-74, 0974144581


Читайте також: Учасники кіноклубу Docudays UA «Human Rights» обговорили права людини під час виїзного засідання на Закарпатті

Переглядів: 404 | Додав: Press