Головна » 2017 » Листопад » 9 » Студенти МДУ спробують свої сили у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
16:05
Студенти МДУ спробують свої сили у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

9 листопада у Маріупольському державному університеті стартував XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Ліга українських меценатів, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Його мета – сприяння утвердженню статусу української мови як державної, виховання у молодого покоління поваги до української мови.

Цього року у конкурсі взяли участь 25 студентів I, II та IV курсу спеціальностей «Філологія. Українська мова та література» і «Середня освіта. Українська мова та література» МДУ. З умовами участі у конкурсі та завданнями І етапу учасників ознайомила доцент кафедри української філології Оксана Мороз. Разом з нею знавців української мови привітали в. о. завідувача кафедри Ірина Мельничук і професор Михайло Вінтонів.

До участі у конкурсі традиційно запрошуються всі бажаючі виявити свої знання і творчий потенціал з української мови. Завдання передбачають перевірку знань з фразелогії, граматики, семантики, синтаксу тощо.

Переможці конкурсу отримують іменні стипендії Президента України.

Читайте також: Студенти і викладачі МДУ писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Переглядів: 317 | Додав: Прес-центр