Головна » 2022 » Листопад » 25 » Студенти МДУ – переможці міжнародної олімпіади з інформаційних технологій
13:10
Студенти МДУ – переможці міжнародної олімпіади з інформаційних технологій

18 листопада молодь Маріупольського державного університету взяла участь у VІІІ Міжнародній студентській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».

Цього року приймаючою стороною інтелектуального змагання став Маріупольський університет – вперше за часів проведення олімпіади. Захід відбувся в онлайн-форматі. 


Олімпіада об’єднала молодь із закладів вищої освіти України, Польщі, Грузії та Казахстану. Загалом спробувати свої сили за фахом виявили бажання 35 студентів, які утворили 14 команд. МДУ на міжнародних змаганнях представили студенти спеціальностей «Кібербезпека» і «Системний аналіз» Тимофій Дубовик, Ігор Чебаненко, Феоктіст Шовчко. 


Вміння та навички з ІТ молодь продемонструвала у двох етапах: командному та індивідуальному. Спочатку команди відповідали на запитання з інформаційно-психологічних впливів, а після кожний учасник представив доповідь за темою захисту інформаційного простору.


За результатами міжнародної олімпіади команда МДУ зайняла друге місце, а індивідуальні змагання принесли перемогу студенту IV курсу спеціальності «Системний аналіз» Феоктісту Шовчку і третє місце студенту ІІ курсу спеціальності «Кібербезпека» Тимофію Дубовику. 


Вітаємо молодь Маріупольського університету з чудовими результатами!
Нехай ваші високі знання стануть на захисті України!

 

Читайте також: Онлайн-презентація можливостей міжнародної освіти та програм Еразмус+

Переглядів: 280 | Додав: Press2