Головна » 2018 » Вересень » 3 » Студенти МДУ вдосконалювали знання грецької мови та культури у Салоніках
13:25
Студенти МДУ вдосконалювали знання грецької мови та культури у Салоніках

Студенти факультету грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету Валерія Зацепіна та Аделіна Олійник взяли участь у програмі Міжнародної літньої школи з вивчення новогрецької мови, історії і культури Інституту балканських студій. Програма тривала з 29 липня по 26 серпня у Салоніках (Греція).

Протягом місяця студенти з багатьох країн світу (США, Канада, Німеччина, Франція, Португалія, Італія, Іспанія, Латвія, Польща, Сербія, Румунія, Україна та ін.) відвідували заняття з грецької мови, історії та культури Греції, проходили тестування, писали дослідницьку роботу за твором грецького письменника.


На початку стажування для визначення рівня знання мови учасникам запропонували скласти іспит, який включав письмові завдання та співбесіду з директором програми Константиносом Дімадісом. Студентки МДУ показали високий рівень знання новогрецької мови і навчалися в академічній групі найвищого рівня – С2 (8 рівень складності). 


Учасники програми жили у п’ятизірковому готелі, де кожен жив у кімнаті з іншим учасником-іноземцем для кращої практики грецької мови. Щоденна програма складалася з трьох занять, два з яких присвячувалися мові, один – історії або літературі. Протягом навчального процесу студенти відвідували грецькі міста Вергіна, Пелла, Кавала, селище Діон, Західну Македонію. 


По завершенні навчання учасники програми склали іспити й отримали міжнародні сертифікати.


Читайте також: Стажування на Кіпрі: студенти МДУ вивчали нові підходи до викладання грецької мови

Переглядів: 184 | Додав: Press