Головна » 2015 » Грудень » 11 » Студенти МДУ відвідали Апеляційний суд Донецької області
13:49
Студенти МДУ відвідали Апеляційний суд Донецької області

11 грудня у рамках Тижня правових знань відбулася зустріч заступника голови Апеляційного суду Донецької області у м. Маріуполі Олександра Лісового зі студентами та викладачами Маріупольського державного університету.

Символічно, що напередодні Дня працівників суду, який святкується щорічно 15 грудня, молоде покоління правозахисників отримало можливість з перших вуст дізнатися про специфіку роботи служителів Феміди, побувавши у самій будівлі обласного апеляційного суду.

Заступник голови апеляційного суду Олександр Лісовий розповів про будні суддівського корпусу. Вітаючи присутніх, він подякував керівництву та викладацькому складу МДУ за якісну підготовку фахівців, які зараз працюють в апеляційній інстанції Донецької області. Варто відзначити, що на зустрічі також були присутні помічник судді Апеляційного суду Донецької області у м. Маріуполі, випускник і нинішній аспірант МДУ Артур Городовенко і заступник керівника Апарату Апеляційного суду Донецької області у м. Маріуполі Валерія Муравченко.

Подякувавши керівництву апеляційного суду за сприяння у вдосконаленні практичних навичок студентів, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права МГУ, доцент Євген Годованик розповів присутнім про Загальну декларацію прав людини, прийняту Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року, - перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

Після цього студентка спеціальності «Правознавство» Ірина Кушнір озвучила досягнення юридичної клініки «ЮрАзовье» (керівник  -старший викладач кафедри господарського, цивільного та трудового права МДУ Наталія Загородня), на базі якої студенти старших курсів спеціальності «Правознавство» надають безкоштовні юридичні консультації соціально незахищеним громадянам, а також проводять заходи з правової освіти населення.

 

На завершення зустрічі обидві сторони підкреслили важливість таких заходів для підвищення рівня теоретичних і практичних знань студентів і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між Маріупольським державним університетом та Апеляційним судом Донецької області.

Після плідного спілкування для студентів провели екскурсію будівлею суду.

Читайте також: Круглий стіл «Забезпечення прав людини в умовах протидії міжнародному тероризму у сучасному світі»

Переглядів: 500 | Додав: Прес-центр | Теги: право, Маріуполь, МДУ, суд