Головна » 2017 » Березень » 24 » Студенти МДУ відвідали бінарну лекцію на тему «Спрямованість творчої діяльності вихователя»
13:26
Студенти МДУ відвідали бінарну лекцію на тему «Спрямованість творчої діяльності вихователя»

Цього тижня студенти III курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Маріупольського державного університету відвідали бінарну лекцію з навчальної дисципліни «Педагогічна творчість». Лекцію читали професор кафедри дошкільної освіти МДУ Юлія Косенко і завідувач дошкільного навчального закладу № 128 «Золотий ключик» Алла Зіганжинова

Лектори розкрили й обговорили зі студентами тему «Спрямованість творчої діяльності вихователя». Юлія Миколаївна, спираючись на свій науковий досвід і дослідження інших вчених, охарактеризувала основні напрямки та зміст педагогічної творчості вихователя. Алла Миколаївна, дошкільний педагог з багаторічним досвідом роботи, прокоментувала теоретичні положення на прикладі своєї діяльності як керівника дошкільного навчального закладу, а також практичних розробок співробітників дитячого садку. 

Студенти активно долучилися до діалогу, застосовуючи свої знання з різних навчальних дисциплін, насамперед з «Основ педагогічної майстерності», а також власні спостереження і досвід, набутий під час педагогічних практик. За підсумками заняття вони значно розширили своє розуміння тонкощів творчої праці вихователя. 

Спираючись на враження від лекції та від знайомства з дитячим садком № 128, який третьокурсники спеціальності «Дошкільна освіта» відвідували з новорічною виставою, студенти зауважили, що Алла Зінгажинова і вихователі її навчального закладу – це приклад талановитих, натхненних, творчих педагогів, про яких  кажуть: «І швець, і жнець, і на дуді гравець». 

Тож запропонована Юлією Косенко форма навчальної роботи спонукала кожного зі студентів запитати в себе: «А що умію я? Чи знаю я свої творчі здібності і можливості? Якими навичками творчої роботи з дітьми уже володію? Чого маю навчитися?». Пошук відповідей на ці питання – це шлях до професійного самовдосконалення майбутніх вихователів.

Читайте також: Студенти МДУ звітували про завершення практики у дошкільному навчальному закладі

Переглядів: 319 | Додав: Прес-центр