Головна » 2018 » Березень » 14 » Студенти МДУ відвідали Головне управління Нацполіції в Донецькій області
18:23
Студенти МДУ відвідали Головне управління Нацполіції в Донецькій області

14 березня студенти економіко-правового факультету Маріупольського державного університету були запрошені на екскурсію до Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Будівлю главку відвідали хлопці та дівчата, які навчаються на спеціальностях «Системний аналіз» і «Кібербезпека», у супроводі викладачів кафедри математичних методів та системного аналізу. Екскурсію проводив старший інспектор відділу соціально-гуманітарної роботи управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, майор поліції Олександр Український

Студенти познайомилися зі структурою Головного управління, роботою основних підрозділів, зокрема чергової частини та Єдиного аналітичного сервісного центру, символікою Національної поліції України. Також вони дізналися, як поліція застосовує у своїй роботі новітні технології, як працює мобільний додаток 102 та які ще проекти реалізує обласне управління Нацполіції. Під час екскурсії студенти зустріли начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерала поліції третього рангу Миколу Семенишина, який тепло привітав їх у стінах главку.

По завершенні заходу студенти і викладачі подякували організаторам за можливість на власні очі побачити роботу ГУНП в Донецькій області та висловили сподівання на продовження співпраці у рамках угоди між університетом і поліцією Донеччини.

Фото ГУПН в Донецькій області

Читайте також: До 8 Березня у Маріуполі відбувся обласний професійно-творчий конкурс "Феєрія краси - 2018"

Переглядів: 259 | Додав: Прес-центр