Головна » 2017 » Грудень » 28 » Студенти МДУ відвідали Кабмін і Верховну Раду України
16:36
Студенти МДУ відвідали Кабмін і Верховну Раду України

Минулого тижня студенти Маріупольського державного університету відвідали Верховну Раду і Кабінет Міністрів України. Екскурсію коридорами влади для активної молоді організував народний депутат України Дмитро Лубінець, який 25 жовтня проводив відкриту лекцію-дискусію у МДУ. Обговорювали важливу й актуальну для регіону тему – «Геополітичний вплив україно-грецьких відносин на глобальну світову політику».

За підсумками дискусії чотири студенти факультету грецької філології та перекладу, які поставили найкращі запитання спікеру, у якості заохочення отримали можливість відвідати столицю і познайомитися з роботою українського парламенту й уряду. Серед щасливчиків Анастасія Галіцина, Анастасія Кішкіна, Аліса Згара та Костянтин Мавроді.

Під час поїздки студенти побували на засіданні Верховної Ради України, відвідали Музей історії урядів України, а також пройшли підземними тунелями, які пов’язують будівлі Кабміну і парламенту. 

Побувавши на місцях прийняття важливих державних рішень, студенти отримали безліч яскравих вражень і, повернувшись, передають щирі слова подяки народному депутату Дмитру Лубінцю за такий незвичайний подарунок до новорічних свят.

Читайте також: Студенти-міжнародники МДУ провели IX Дипломатичний бал-маскарад

Переглядів: 318 | Додав: Press