Головна » 2017 » Листопад » 24 » Студенти МДУ вирушили у кулінарну подорож Німеччиною
16:38
Студенти МДУ вирушили у кулінарну подорож Німеччиною

24 листопада на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету у рамках святкування Тижнів Німеччини в Україні відбулася кулінарна подорож Німеччиною. Організатором виступила кафедра німецької та французької філології МДУ.

У цей день студенти, які вивчають німецьку мову, приготували традиційні страви різних федеральних земель Німеччини: брецлі, струделі, берлінери, різдвяне печиво, гарбузовий крем-суп, ковбаски та навіть тушковану капусту. Яскраві презентації страв і тематичні конкурси зробили заключний день Тижнів Німеччини у МДУ насправді незабутнім.

На святковий захід завітав співробітник Генерального консульства Німеччини у Дніпрі Петер  Шмаль. Пан Петер привітав студентів та викладачів зі святом і відзначив важливість вивчення німецької мови з метою розвитку відносин з іноземними партнерами. 

Цього дня Петер Шмаль також зустрівся із керівництвом університету. Під час зустрічі обговорювалися подальші перспективи співробітництва Німеччини і України. 

Нагадаємо, що Тижні Німеччини були приурочені до 25-річчя дипломатичних відносин між ФРН та Україною, і водночас 2017-2018 навчальний рік оголошено українсько-німецьким роком мов. Програма включала близько 70 заходів у 14 містах України.

Читайте також: Кафедра німецької та французької філології МДУ взяла участь у святкуванні Тижнів Німеччини в Україні

Переглядів: 428 | Додав: Прес-центр