Головна » 2017 » Грудень » 1 » Студенти МДУ взяли участь у диспут-клубі на тему «Зміни в КНР після ХIX з’їзду»
17:32
Студенти МДУ взяли участь у диспут-клубі на тему «Зміни в КНР після ХIX з’їзду»

1 грудня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося засідання диспут-клубу «Виклики ХХІ століття». Темою обговорення стали «Зміни в КНР після ХIX з’їзду». Захід проходив під керівництвом доцента кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ніни Гаврилової та студентки IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Олександри Рабчевської.

У науковому засіданні взяли участь студенти спеціальностей «Міжнародні відносини», «Політологія» та представники громадської організації «Дипломатичний центр». Змістовні доповіді про перспективи подальшого розвитку КНР та його регіональну та глобальну роль підготували студенти ОС «Магістр».

Учасники диспут-клубу обговорили закріплені під час ХІХ зїзду Комуністичної партії КНР зміни в політичній структурі країни та її економічні амбіції. Зокрема, керуючий лідер КНР був переобраний генеральним секретарем ЦК КПК, що являє собою історичну подію в історії Китаю та дозволяє деяким дослідникам ставити Си Цзиньпіна в один ряд з такими видатними діячами як Мао Цзедун або Ден Сяопін. Також студенти зауважили на тому, що під час з'їзду була затверджена концепція «китайської мрії» - великого відродження китайської нації до 2049 року.

Засідання диспут-клубу проходять щомісяця. До участі запрошуються всі бажаючі.

За довідками звертатися за телефоном: (098) 678 10 09 Олександра Рабчевська.

Читайте також: Студенти і школярі обговорили творчість Вільяма Шекспіра

 

Переглядів: 312 | Додав: Press