Головна » 2018 » Листопад » 13 » Студенти МДУ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі грецької пісні імені Тамари Каци
14:07
Студенти МДУ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі грецької пісні імені Тамари Каци

10-11 листопада у Маріуполі проходив ІХ Всеукраїнський фестиваль грецької пісні імені Тамари Каци, який зібрав понад 100 вокалістів із семи областей України. У фестивалі взяли участь студентки спеціальності «Переклад (новогрецька)» Маріупольського державного університету Дар’я Бахал та Асія Орлова. Організаційну підтримку виступів студенток надала старший викладач кафедри грецької філології та перекладу Евеліна Рябченко.

Дівчата представили яскраві музичні номери. Асія Орлова заспівала пісню «'Ούλλα χαλάλιν σου» на кіпрському діалекті під акомпанемент бандури (Тетяна Муратова). А Дар’я Бахал емоційно виконала пісню Деспіни Ванді «Στα 'δωσα όλα». Для студенток Фестиваль грецької пісні став унікальною можливістю поспілкуватися з митцями-представниками українського еллінізму. 


Нагадаємо, що талановита молодь МДУ не вперше бере участь у фестивалі грецької пісні імені Тамари Каци, який проходить з ініціативи Федерації грецьких товариств України. У 2016 році студентка спеціальності «Мова та література (новогрецька)» Поліна Харасахал отримала Гран-прі фестивалю.


Читайте також: МДУ приєднався до святкування Дня «Охі» у Маріуполі

Переглядів: 145 | Додав: Press