Головна » 2017 » Квітень » 18 » Студенти МДУ взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»
11:27
Студенти МДУ взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

Минулого тижня студенти Маріупольського державного університету взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство». 

До участі в ІІ етапі були запрошені студенти, які стали переможцями І етапу Олімпіади у МДУ, а саме студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» Анастасія Арапова, Анастасія Русаневич та студентка 3 курсу Вікторія Орлова. Науковими керівниками учасників олімпіади були доцент кафедри права та публічного адміністрування Борис Свірський та старший викладач кафедри Юлія Камардіна.

Олімпіада проходила у Запорізькому національному університеті в два тури – командний та індивідуальний. Змагання проводилися у формі тестування з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців за напрямом «Право» у вищих навчальних закладах України.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» у 2017 році всі студенти Маріупольського державного університету отримали сертифікати учасника.

Читайте також: Студент МДУ Олександр Щекутьєв - переможець II туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Історія»

Переглядів: 640 | Додав: Прес-центр