Головна » 2017 » Квітень » 10 » Студенти МДУ взяли участь у ІІ Всеукраїнському дебатному турнірі «Майстерність судової промови»
14:52
Студенти МДУ взяли участь у ІІ Всеукраїнському дебатному турнірі «Майстерність судової промови»

8 квітня студенти IV курсу спеціальності «Правознавство» Маріупольського державного університету Анастасія Арапова та Владислав Пістолюк під керівництвом доцента кафедри права та публічного адміністрування Наталії Іванюти взяли участь у ІІ Всеукраїнському дебатному турнірі з цивільного права і процесу «Майстерність судової промови», який проходив у Вінниці. Організатором турніру виступив юридичний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса спільно з Апеляційним судом Вінницької області та Національною асоціацією адвокатів України.

В усній частині турніру взяли участь 12 команд з провідних університетів Києва, Харкова, Вінниці, Черкас та Маріуполя. Фахові знання й ораторські навички студентів оцінювали досвідченні фахівці у галузі юриспруденції: заступник голови Апеляційного суду Вінницької області, суддя Олександр Панасюк, секретар судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Вінницької області, суддя Тетяна Шемета, суддя Апеляційного суду Вінницької області Андрій Зайцев, Голова Відділення Асоціації правників України у Вінницькій області, адвокат Назар Мартинюк та інші.

Під час заходу студенти-правники продемонстрували високий рівень професійної підготовки, отримали досвід проголошення судової промови та за підсумками були нагороджені грамотою ректора ДонНУ імені Василя Стуса.

Читайте також: Студенти МДУ отримали дипломи у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю

Переглядів: 746 | Додав: Прес-центр