Головна » 2018 » Листопад » 8 » Тиждень української писемності та мови: студенти МДУ взяли участь у веб-квесті і створили «мовні іграшки»
11:06
Тиждень української писемності та мови: студенти МДУ взяли участь у веб-квесті і створили «мовні іграшки»

7 листопада у рамках Тижня української писемності та мови на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшов веб-квест з історії українського курйозного віршування «Млеко от овци пастирю належное». 

Захід для  студентів спеціальностей «Середня освіта. Українська мова та література» і «Філологія. Українська мова та література» провела завідувач кафедри української філології, доцент Ірина Мельничук.


Веб-квест — це вид дослідницької діяльності, який використовується, аби студенти вчилися використовувати отриману через мережу Інтернет інформацію з практичною метою і вдосконалювали навички самостійної пошукової і дослідницької роботи.


Під час проходження квесту студенти познайомилися з новими жанрами курйозної барокової поезії: акровіршем, мовними лабіринтами, протеусом, раком літеральним та раком словним, відкрили для себе принципи побудови геральдичної поезії, а також мали змогу повправлятись у створенні власних «мовних іграшок».


Читайте також: У МДУ розпочалася низка заходів до Тижня української писемності та мови

Переглядів: 84 | Додав: Press