Головна » 2017 » Травень » 10 » Студенти МДУ взяли участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції у Львові
14:29
Студенти МДУ взяли участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції у Львові

Студенти Маріупольського державного університету взяли участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції «Соціокультурна історія Європи та Америки XVI–XX століть». Конференція проходила минулого тижня у Львові на базі гуманітарного факультету Українського Католицького Університету.

МДУ представляли студентка спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Вікторія Мирошник (науковий керівник – доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності Юзеф Нікольченко) і студенти спеціальності «Історія» Олександр Щекутьєв та Антон Самойленко (науковий керівник – доцент кафедри філософії та соціології Наталія Романцова).

Робота конференції відбувалася за два секціями: «Суспільство і культура» та «Війна і революція». Студенти Маріупольського держуніверситету презентували доповіді на теми «Документна традиція в українських землях XVI ст.», «Українська шляхта останньої третини XVI ст. в православній церкві», «Наукова діяльність Бенджаміна Франкліна». Виступи учасників супроводжувалися активним обговоренням, під час якого студенти обмінювалися думками з приводу порушених питань.

За підсумками наукового заходу студенти отримали корисний досвід публічного виступу та участі у дискусії, а також змогли апробувати результати своїх наукових досліджень. Кращі студентські доповіді будуть опубліковані у збірнику конференції.

Читайте також: Кафедра соціальних комунікацій МДУ провела ІII Всеукраїнську інтернет-конференцію

Переглядів: 285 | Додав: Прес-центр