Головна » 2018 » Лютий » 2 » Студенти МДУ взяли участь у засіданні круглого столу «Інформатизація та комп’ютеризація суспільства. Цифрові технології»
17:12
Студенти МДУ взяли участь у засіданні круглого столу «Інформатизація та комп’ютеризація суспільства. Цифрові технології»

Наприкінці січня у Маріупольському державному університеті пройшло засідання ІV студентського круглого столу «Інформатизація та комп’ютеризація суспільства. Цифрові технології». Захід відбувся з ініціативи викладачів кафедри математичних методів та системного аналізу МДУ Ірини Тимофєєвої та Оксани Дяченко. В обговоренні взяли участь студенти економіко-правового факультету і факультету філології та масових комунікацій.

Актуальність і важливість теми круглого столу підтверджуються тим інтересом, який він викликав серед студентів різних курсів та спеціальностей. Особливу увагу учасники приділили питанням використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та застосування цифрових технологій у професійній діяльності.

За результатами круглого столу виданий збірник тез доповідей студентів.

Читайте також: Кафедра математичних методів та системного аналізу МДУ видала навчальний посібник

Переглядів: 223 | Додав: Прес-центр