Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Студенти МДУ жваво подискутували з народним депутатом України Дмитром Лубінцем
15:20
Студенти МДУ жваво подискутували з народним депутатом України Дмитром Лубінцем

25 жовтня у Маріупольському державному університеті відбулася відкрита дискусія студентів з народним депутатом України Дмитром Лубінцем на тему «Геополітичний вплив українсько-грецьких відносин в глобальну міжнародну політику». Учасниками зустрічі були студенти факультету грецької філології та перекладу, студенти спеціальності «Міжнародні відносини» МДУ та учні Маріупольського міського ліцею.

На початку зустрічі всіх присутніх привітав ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Ректор представив гостя і зауважив важливість обраної теми для дискусії.

Дмитро Лубінець звернув увагу на те, що вважає своїм першочерговим обов’язком проводити мотиваційні зустрічі з молоддю, для того щоб спонукати її до розбудови європейську державу.

Тема для спілкування була обрана не випадково, адже саме МДУ – є в Маріуполі та в Україні в цілому центральним провідником  українсько-грецьких відносин. 

Зустріч відбулася у форматі дискусії. Студенти та учні активно ставили питання народному депутату. Запитання були різноманітні і стосувалися, зокрема, економічних і дипломатичних відносин між Україною та Грецією. Не оминули і гострих питань, пов’язаних із військово-політичною ситуацією в країні.

На початку дискусії Дмитро Лубінець зазначив, що п’ятеро учасників, які поставлять найцікавіше питання, отримають можливість відвідати Верховну Раду України. Поїздку молоді до столиці організує народний депутат.

Серед тих, хто найближчим часом відвідає український парламент, будуть першокурсниця факультету грецької філології та перекладу Анастасія Кішкіна і студентки 4 курсу Анна Шабан та Аліса Згара.

Читайте також: У МДУ відбудеться науковий круглий стіл «Кібербезпека та системи захисту інформації: виклики сьогодення»

Переглядів: 673 | Додав: Прес-центр