Головна » 2017 » Листопад » 20 » Студенти МДУ змоделювали роботу Ради Безпеки ООН
15:25
Студенти МДУ змоделювали роботу Ради Безпеки ООН

16 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулася гра-модель роботи Ради Безпеки ООН на тему «Проблема самовизначення курдського народу».

Організаторами заходу виступили аспірант МДУ Георгій Бушуєв, студентки IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Олександра Рабчевська та Анастасія Бирдіна, студенти V курсу Юрій Прекрасний і Владислав Шаповалов

Гра проходила за участі студентів I-V курсів спеціальностей «Міжнародні відносини» і «Політологія», а також голови громадської організації «Дипломатичний центр» (Чернівці) Артура Кадельника. Під час практичного заняття молоді науковці змоделювали позачергове засідання Ради Безпеки ООН, яке проходило за дотриманням усіх правил протоколу та регламенту скликань Ради. Під час моделювання делегати представили позиції країн щодо визначеної теми і, застосовуючи різні тактики і стратегії переговорів, дійшли консенсусу у вирішенні питання курдського народу.

За результатами засідання делегати країн представили проект Резолюції на розгляд секретарю. Остаточно затверджена експертом Резолюція з усіма внесеними правками та пропозиціями була винесена на голосування. За підсумками голосування Резолюція не була прийнята через вето Великобританії.

Подібний формат навчання допомагає студентам краще засвоювати знання стосовно правил проведення заходів міжнародного рівня і водночас удосконалювати свої дипломатичні й ораторські здібності.

Читайте також: 30 студентів МДУ вирушать до Ужгорода за програмою обміну GOxChange

Переглядів: 291 | Додав: Прес-центр