Головна » 2023 » Січень » 11 » Студенти МДУ зможуть претендувати на освітні стипендії від Фонду Конрада Аденауера
13:31
Студенти МДУ зможуть претендувати на освітні стипендії від Фонду Конрада Аденауера

Фонд Конрада Аденауера надає студентам східно- та південноукраїнських університетів стипендії на 2023-2024 навчальний рік. Фінансування покриє затрати на здобуття вищої освіти в Україні протягом 16 місяців – стипендіат отримуватиме 140 євро на місяць. 

Окрім фінансової підримки Фонд проведе чотири навчальні семінари з метою підвищення рівня суспільно-політичних і спеціальних знань молоді.

Стипендіатами програми можуть стати студенти, які мають українське громадянство та навчаються у закладі вищої освіти, що є переміщеним, або знаходиться на території Миколаївської, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та підконтрольних українському уряду районів Донецької і Луганської областей.
 

Для участі у відборі кандидатам на стипендію необхідно відмінно навчатися та брати участь у житті країни. Підтвердженням академічних успіхів і соціальної активності мають стати наступні документи:

анкета кандидата з вклеєною фотографією паспортного формату

• автобіографія 

• мотиваційний лист

• рекомендація від викладача кафедри, який здійснює підготовку студента за спеціальністю

• рекомендація від особи, яка здатна оцінити участь у громадському житті кандидата

• довідка про навчання в університеті, що є переміщеним, або знаходиться на вище вказаних територіях

• скан-фото шкільного атестату та додатку до нього 

• скан-фото диплому бакалавра (для тих, хто навчається в магістратурі) або залікової книжки (для студентів, які здобувають освітній ступень бакалавра) 

• заповнена та підписана згода на обробку персональних даних 


Документи приймаються на електронну адресу офісу Фонду Конрада Аденауера [email protected] із темою листа «Подача Ім’я Прізвище». Звертаємо увагу, рекомендації надсилаються окремо – особисто тими, хто їх надає, із темою листа «Рекомендація для Ім’я Прізвище».


Кандидати на стипендію, які будуть відібрані за заявами, проходитимуть співбесіду англійською чи німецькою мовою. Точні дата та час повідомлятимуться особисто. 


Заяви на участь у програмі можна подати до 28 лютого. Більш детальну інформацію про подачу документів та умови програми можна знайти за посиланням.

 

Читайте такожЗапрошуємо студенток МДУ на навчання в Академії дипломатії для дівчат

Переглядів: 308 | Додав: Прес-центр