Головна » 2016 » Грудень » 15 » Студенти МДУ зустрілися із художницею Вікторією Ковальчук
10:59
Студенти МДУ зустрілися із художницею Вікторією Ковальчук

12 грудня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбулася зустріч студентов з українською художницею та літератором Вікторією Ковальчук

Вікторія Ковальчук відносить себе до львівського андеграунду, а картини малює здебільшого у стилі символізму. Вона є членом Національної спілки художників України, лауреатом літературних премій імені Лесі Українки та імені Олені Пчілки, дипломантом республіканських і всесоюзних конкурсів "Мистецтво книги" та міжнародних художніх виставок. Її роботами ілюстровано буквар, збірки творів Богдана Стельмаха, Ігора Калинця, Ліни Костенко.

Львівська гостя поділилася зі студентами спеціальностей "Журналістика" і "Реклама та зв'язки з громадськістю" своєю літературною творчістю і продемонструвала серію художніх робіт "Андеграунд підсвідомості Всесвіту та людини".

Студенти подякували художниці за приїзд і побажали натхнення й успіхів у подальшій творчості. У свою чергу гостя побажала аудиторії свободи у власному виборі та сміливості бути самими собою.

Читайте також: До Міжнародного дня інвалідів у МДУ пройшов майстер-клас «Переможець в кожному»

Переглядів: 265 | Додав: Прес-центр