Головна » 2016 » Листопад » 4 » Студенти МДУ зустрілися із українським поетом Валерієм Кіором
14:30
Студенти МДУ зустрілися із українським поетом Валерієм Кіором

2 листопада на запрошення кафедри російської філології та перекладу факультет філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відвідав відомий поет, перекладач, літературознавець, член Національної спілки письменників України Валерій Кіор.

Письменник розповів про свій життєвий шлях та професійно-творчу діяльність. Під час зустрічі він прочитав поезію «Плач о матери», яку написав під час військово-політичних подій у зоні АТО. У цьому вірші автор любов до матері ототожнює з любов’ю до рідної землі. Також Валерій Кіор автор популярних поетичних збірок віршів та ліричної прози «Хасевет йазмахлары – Печальные письма» (1990), «Загубити й знайти» (1997), «Плач плачей, или Книга невыплаканных слез» (2007). Основною тематикою творчості Валерія Кіора є життя та смерть, любов до ближнього. Окремі твори перекладено українською, грузинською, узбецькою, турецькою мовами. На низку його віршів написано музику.

Студенти ставили питання талановитому поету та літературознавцю, який вирізняється музичною довершеністю слова та надає студентам МДУ мотивації до власних творчих досягнень.

Читайте також: Артисти драмтеатру в гостях у студентів МДУ (фотозвіт)

Переглядів: 381 | Додав: Прес-центр