Головна » 2018 » Квітень » 26 » Студенти МДУ зустрілися з акторами драматичного театру
18:12
Студенти МДУ зустрілися з акторами драматичного театру


Цього тижня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбулася зустріч студентів спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю» з акторами Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь) Вірою Шевцовою і Дариною Івановою.

На початку зустрічі акторки показали студентам уривок зі спектаклю під назвою «Жах», а потім поспілкувалися із глядачами та відповіли на питання. Аудиторію цікавили різноманітні теми: здобуття акторської освіти, значення таланту і навику для професійного становлення, життя за лаштунками та курйозні ситуації під час вистав, способи вжитися у важкі для сприйняття ролі.

 

Боятися важких ролей ніколи не потрібно – навпаки, це лише шанс ще раз проявити себе. Чим важче, тим цікавіше.

 

 

«Боятися важких ролей ніколи не потрібно, – зауважила Віра Шевцова, – навпаки, це лише шанс ще раз проявити себе. Чим важче, тим цікавіше».

 

Акторки не залишили без уваги жодного з питань та із задоволенням поділилися зі студентами своїм досвідом роботи у творчій професії. Наприкінці заходу Віра і Дарина подякували за теплий прийом та запросили молодь до театру.

 

Читайте також: Студенти МДУ зустрілися з українськими письменниками і видавцями

Переглядів: 180 | Додав: Прес-центр