Головна » 2018 » Квітень » 12 » Студенти МДУ зустрілися з депутатами-євроОптимістами
16:42
Студенти МДУ зустрілися з депутатами-євроОптимістами

12 квітня у Маріупольському державному університеті пройшла зустріч із членами Міжфракційного депутатського об’єднання «ЄвроОптимісти» Вікторією Войціцькою, Мустафою Найємом та Олександром Черненком. Політики завітали до Маріуполя у рамках Туру Оптимізму, щоб поспілкуватися зі студентами на тему майбутнього України та закликати їх ініціювати і підтримувати зміни у державі.

На початку зустрічі гостей привітав ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов. Він зауважив, що університет активно сприяє євроінтеграції України та реалізує чимало проектів у співпраці з європейськими партнерами. Також ректор подякував співзасновнику ГО «Global Office» Мустафі Найєму за запрошення університету до участі у програмі внутрішнього обміну студентами і висловив надію, що проект «GOxChange» стане загальнонаціональним.

 

Стисло розповівши про своє об’єднання і показавши презентаційний відеоролик, депутати запросили молодь до діалогу. Студенти запитали в політиків, чи є цей тур передвиборчим і чи планується створення партії «ЄвроОптимісти», як вони прийшли у політику і які заходи вживають для боротьби з корупцією. Також на зустрічі обговорювалися питання реінтеграції тимчасово окупованих територій України і способи контролювати владу, доступні кожному громадянину. 

 

Спілкування відбувалося у форматі дружньої бесіди. Депутати прагнули поділитися з молоддю власним досвідом провадження реформ у державі і переконати її у тому, що позитивні зміни можливі тільки якщо вірити в них і наполегливо йти до мети. Натомість бездіяльність молодого покоління може значно уповільнити цей процес.

 

Читайте також: Студенти МДУ презентували медійні проекти про Ужгород

Переглядів: 466 | Додав: Прес-центр