Головна » 2018 » Квітень » 24 » Студенти МДУ зустрілися з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС
16:15
Студенти МДУ зустрілися з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС

24 квітня, у переддень 32-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, студенти історичного факультету Маріупольського державного університету зустрілися з головою громадської організації «Союз Чорнобиль України» Сергієм Нехаєвським. Генерал українського реєстрового козацтва, полковник у відставці, він був одним із ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС і з перших днів працював на місці вибуху, за що отримав медаль "За бойові заслуги".

Тепер Сергій Нехаєвський захищає інтереси чорнобильців, а також піклується про збереження пам'яті про героїчний подвиг своїх товаришів і померлих ліквідаторів, які були жителями Маріуполя.

 

Сергій Костянтинович розповів студентам про історію Чорнобильської атомної електростанції, про аварії, які ставалися на інших АЕС, причини Чорнобильської катастрофи та процес ліквідації її наслідків. Окрему увагу приділив наслідкам цієї катастрофи для України та всього світу.

 

Лекція Сергія Нечаєвського супроводжувалася презентацією, яка містила фотоматеріали за темою. Студентів вразила розповідь, і вони скористалися можливістю, щоб поставити питання свідку трагічних подій 1986 року.

 

Читайте також: Науковці, студенти і школярі обговорили місце України у світовому історичному просторі

Переглядів: 215 | Додав: Прес-центр