Головна » 2016 » Грудень » 16 » Студенти МДУ зустрілися з українським письменником Артемом Чапаєм
13:52
Студенти МДУ зустрілися з українським письменником Артемом Чапаєм

16 грудня, на запрошення кафедри української філології, Маріупольський державний університет відвідав відомий журналіст, перекладач та письменник Артем Чапай – автор популярних в Україні книг «Авантюра», «Подорож із Мамайотою в пошуках України», «Червона зона», «Понаїхали», а також презентованого нещодавно роману «Тато в декреті» (2016).

На зустрічі зі студентами факультету філології та масових комунікацій письменник поділився власним досвідом батька двох дітей, який, руйнуючи стереотипи, пішов у відпустку з догляду за дитиною і виклав свій досвід у книзі, що стала справжнім бестселером. Роман «Тато в декреті» по праву вважається першою україномовною книгою про батьківство, написаною вітчизняним автором.

Окрім того, Артем Чапай в цікавій на невимушеній атмосфері розповів про свій досвід мандрівника, фрілансера, журналіста й письменника, виклав своє бачення сучасних літературних тенденцій і української культури загалом.

Студенти мали можливість наживо поспілкуватися з творчою людиною, талановитим митцем, який майстерно володіє художнім словом, орієнтується в сучасних літературних і суспільних реаліях.

Таким чином, на факультеті продовжується добра традиція зустрічей із відомими діячами української науки, культури та мистецтва. Це дає змогу майбутнім фахівцям-філологам, перекладачам і журналістам не лише знайомитися з представниками і творцями культурного життя України, але й вдосконалювати власні, професійні та мистецькі здібності.

Читайте також: Студенти МДУ зустрілися із художницею Вікторією Ковальчук

 

Переглядів: 268 | Додав: Прес-центр