Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Студенти МДУ зустрілися з українським письменником Євгеном Положієм
12:10
Студенти МДУ зустрілися з українським письменником Євгеном Положієм

25 жовтня на запрошення кафедри української філології Маріупольського державного університету зі студентами факультету філології та масових комунікацій зустрівся відомий журналіст, письменник, головний редактор суспільно-політичного часопису «Панорама» Євген Положій.

Євген Положій – автор популярних романів «Дядечко на ім’я Бог» (2008), «Мері та її аеропорт» (2008), «Вежі мовчання» (2009), «Юрій Юрійович, улюбленець жінок» (2011), «Риб’ячі діти» (2014). До річниці трагічних подій під Іловайськом видавництво «Фоліо» випустило книгу Євгена Положія «Іловайськ», яку автор і презентував студентам МДУ.

Під час зустрічі письменник зачитав уривки зі свого нового роману «5 секунд, 5 днів». Книга містить історії бійців батальйонів територіальної оборони «Кривбас» і «Херсон», добробата «Дніпро-1», бійців 51-ої бригади.

Студенти мали можливість наживо поспілкуватися із творчою людиною, талановитим митцем, який майстерно володіє художнім словом та орієнтується у сучасних літературних тенденціях. Як зазначили організатори, подібні зустрічі дають змогу майбутнім фахівцям-філологам, перекладачам і журналістам не лише знайомитися з представниками і творцями культурного життя України, але й удосконалювати власні професійні та мистецькі здібності.

Захід відбувся за сприяння громадської організації «Український дім. Культурно-просвітницький центр «Приазов’я».

Читайте також: Доцент МДУ Сергій Пахоменко розповів словацьким студентам про ситуацію в Україні

 

Переглядів: 351 | Додав: Прес-центр