Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Студенти МДУ зустрілися з військовослужбовцями напередодні Дня захисника України і Дня українського козацтва
13:23
Студенти МДУ зустрілися з військовослужбовцями напередодні Дня захисника України і Дня українського козацтва

12 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, у Маріупольському державному університеті пройшла зустріч студентів і викладачів історичного факультету із військовослужбовцями 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.

На запрошення кафедри історичних дисциплін до університету завітали начальник бронетанкової служби, підполковник Олег Скрипкар, артист 1-ї категорії в оркестрі, сержант Олександр Вівчар та механік радіо-телезв’язку, старший солдат Катерина Попова. На початку зустрічі присутніх привітав доцент кафедри Вадим Коробка.
 

14 жовтня – непересічний день в українській історії. Для нас, українців, це свято християнське, національне і військове, яке нагадує нам про непорушний зв’язок поколінь захисників України, безсмертність традицій звитяги нашого народу, 

– Вадим Коробка.


Військовослужбовці розповіли про історію бригади, специфіку служби у мотопехоті, організацію дозвілля військових, поділилися власними історіями та запросили студентів вступати у ряди піхотинців.


Студенти ставили гостям багато питань: як бути, якщо ворог має сильнішу зброю, чи багато жінок серед військових, чи є різниця у нормативах для жінок і чоловіків, запитали про систему навчання, строки контрактів, мінімальну заробітну плату тощо.


Наприкінці заходу сержант Олександр Вівчар виконав для аудиторії пісню під гитару. Студенти висловили подяку військовослужбовцям за захист Маріуполя, після чого вручили гостям квіти і символічні подарунки.


Подібні зустрічі до Дня захисника України проходять у МДУ не перший рік з метою патріотичного виховання студентської молоді.


Читайте також: Доцент МДУ Вадим Коробка продовжує знайомити поліцейських з історією Приазов’я

Переглядів: 189 | Додав: Press