Головна » 2017 » Березень » 21 » Студенти МДУ звітували про завершення практики у дошкільному навчальному закладі
17:56
Студенти МДУ звітували про завершення практики у дошкільному навчальному закладі

14 березня студенти з I по IV курс спеціальності «Дошкільна освіта» звітували про завершення педагогічної практики в дошкільному навчальному закладі № 125. Керівником практики від кафедри дошкільної освіти була професор Юлія Косенко.

Упродовж трьох тижнів студенти були учасниками педагогічного процесу у дитячому садку, виконуючи програми своїх видів практики. Вони набували практичного досвіду роботи з дошкільниками різних вікових груп, проводили заняття, організовували дитяче дозвілля і навчалися майбутньої професії. 

Підсумки проходження практики обговорювалися на педагогічній раді ДНЗ №125, яка стала змістовним діалогом вихователів, педагогів-наставників та студентів-практикантів. На засіданні учасники розглянули питання про значущість професії вихователя, а також про здобутки студентів і про те, чого їм треба ще навчитися. Результатами дослідження професійної мотивації досвідчених вихователів і студентів-практикантів поділилась  психолог Марина Терентюк.

Велике значення плідної співпраці з кафедрою дошкільної освіти МДУ відзначили завідувачка дитячого садка Оксана Шурдова і методист Олена Ліга. Необхідність такої роботи підкреслила Юлія Косенко, яка вже 8 років разом зі студентами тісно співпрацює з педагогічним колективом ДНЗ № 125.

У січні у дошкільному закладі було розпочато реалізацію двох творчих проектів: хореографічний гурток «Зірочки» (керівник – студентка
III курсу Олеся Манзирєва) і театральна студія «Маленькі зірочки» (керівник – студентка III курсу Олена Андрющенко). За активної участі студентів МДУ були організовані вистави лялькового театру, проведено свято-розвага «Масляна» та інші освітньо-виховні заходи. На сьогоднішній день вихователями у дитсадку № 125 працюють випускниця спеціальності «Дошкільна освіта» Анастасія Руднєва і студентка заочної форми навчання Карина Кабещанова.

Студенти висловили теплі слова вдячності співробітникам дитячого садку за професіоналізм, доброзичливе ставлення та комфортні умови проходження практики. Високо оцінили роботу практикантів і самі вихователі, адже з деякими вони працюють вже не один рік і помітили їхнє професійне зростання.

Читайте також: Студенти МДУ відвідали Шевченківські читання у школі-інтернаті № 2


Переглядів: 422 | Додав: Прес-центр