Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Студенти-міжнародники МДУ організували ділову гру-симуляцію
09:42
Студенти-міжнародники МДУ організували ділову гру-симуляцію

19 жовтня на історичному факультеті Маріупольського державного університета пройшла ділова гра-симуляція переговорів «Negotіatіon club». Подібний захід на факультеті організовано вперше аспірантом кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Георгієм Бушуєвим та студентами спеціальності «Міжнародні відносини» Юрієм Прекрасним та Олександрою Рабчевською.

Під час гри студенти випробували себе у ролі лідерів таких країн світу, які ніколи не сідали за стіл переговорів у запропонованому форматі: США, КНДР, КНР, Японія, Республіка Корея та країни Європейського Союзу. Метою ділової гри-симуляції було вирішення питання ядерної загрози з боку КНДР.

«Лідери країн» спрямували усі свої дипломатичні здібності на досягнення згоди, висловлюючи свою стурбованість і прагнення порозумітися. У процесі підготовки до ділової гри студенти ознайомилися з регламентом та етапами проведення міжнародних багатосторонніх переговорів і отримали навички формулювання та представлення позицій країн із цього питання. 

Ділова гра-симуляція «Negotіatіon club» буде проводитися щомісяця. Всі бажаючі взяти участь можуть звертатися на кафедру міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ або у деканат історичного факультету.

Читайте також: Брейн-ринг «Італійське кіно від зародження до сьогодення»

Переглядів: 496 | Додав: Прес-центр