Головна » 2018 » Грудень » 19 » Студенти-міжнародники пройшли тренінг з проектного менеджменту у Литві
14:01
Студенти-міжнародники пройшли тренінг з проектного менеджменту у Литві

Студентки IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Маріупольського державного університету Анастасія Кучеренко та Валерія Бурда відвідали тренінг з проектного менеджменту у Вільнюсі. Захід був організований у рамках програми «Develop2geher», яку реалізує Міністерство молоді та спорту України і Рада обмінів молоддю України та Литви.

Під час тренінгу учасники вчилися правильно формувати заявку на грант. Крім того, українська і литовська молодь обговорювала роль неформального спілкування у сучасному світі і способи самореалізації молоді через громадську діяльність.
 

Робоча мова програми була англійська – і це великий плюс. Також ця програма – це нові знайомства, нові активні друзі в іншій країні, які готові підтримати реалізацію міжнародного проекту, 

– Валерія Бурда.

 

При написанні проекту необхідно дуже детально розписати його бюджет, чітко вказати основну мету і завдання. Найголовніше під час заповнення заявки – не «лити воду», а писати по суті. Ми багато чому навчилися, і зараз саме готуємо проект, спрямований на боротьбу з дезінформацією, 

– Анастасія Кучеренко.


Студенти-міжнародники розробляють проект спільно з викладачами кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики та ГО «Центр Євроатлантичних та оборонних ініціатив». Із готовим проектом вони планують взяти участь у конкурсі на здобуття гранту, щоб мати змогу реалізовувати його у Маріуполі. 


Читайте також: Еразмус+: викладачі МДУ пройшли тренінг у провідному університеті Литви і відвідали Сейм

Переглядів: 178 | Додав: Press