Головна » 2018 » Грудень » 17 » Студенти-міжнародники МДУ розповіли про різдвяні традиції різних країн світу
15:53
Студенти-міжнародники МДУ розповіли про різдвяні традиції різних країн світу

Першокурсники спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Маріупольського державного університету розповіли про традиції святкування Різдва і Нового року в Іспанії, Фінляндії, Китаї та країнах Африки. 

Семінарське заняття на тему «Традиції святкування Різдва та Нового року в країнах світу» провела старший викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Марія Зіміна у рамках навчальної дисципліни «Країнознавство».


Студенти зазначили, що деякі традиції зарубіжних країн схожі на українські. Наприклад, у Фінляндії є обряд «Тапані», під час якого ряджені виконують різдвяні пісні й фінські колядки, обходячи оселі з побажанням здоров'я господарям. Колядники часто представляються мудрецями, які передбачили народження Христа та йшли за Вифлеємською зіркою. Як данина язичництву, серед ряджених обов'язково присутній козел, який полюбляє дарувати подарунки.


Першокурсники презентували не лише доповіді за темою семінару, а й традиційні різдвяні страви. Вони приготували китайське печиво із передбаченнями, іспанський Туррон, марципани Толедо та фінське імбирне печиво.


Читайте також: У МДУ створений Англійський розмовний клуб любителів кіно
 

Переглядів: 217 | Додав: Press