Головна » 2016 » Листопад » 2 » Студенти-міжнародники розповіли школярам про свою майбутню професію
11:23
Студенти-міжнародники розповіли школярам про свою майбутню професію

1 листопада на кафедрі міжнародних відносин і зовнішньої політики Маріупольського державного університету пройшла зустріч з майбутніми абітурієнтами та їх батьками.

Старший викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ Олена Гильченко розповіла про переваги освітніх програм «Міжнародні відносини» та «Політологія», за якими здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів, а також про кадровий склад кафедри. Окрему увагу було приділено перспективам працевлаштування випускників і можливостям реалізувати свій потенціал на ниві науки, вступивши до аспірантури і захистивши кандидатську дисертацію на базі МДУ.

 

Також було відзначено, що у майбутніх дипломатів викладає ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов.

Для того, щоб школярі більше перейнялися перевагами навчання в Маріупольському держуніверситеті, до презентації роботи кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики підготувалися і студенти. Хлопці та дівчата охоче поділилися враженнями від закордонних стажувань, на яких вони побували, розповіли про проекти, які вони реалізовують, та цікавому дозвіллі, який є невід'ємною частиною студентського життя.

Читайте також: Урок історії для маріупольських школярів

Переглядів: 293 | Додав: Прес-центр