Головна » 2017 » Травень » 25 » Студенти-перекладачі МДУ зустрілися з представниками ОБСЄ та американськими волонтерами
15:50
Студенти-перекладачі МДУ зустрілися з представниками ОБСЄ та американськими волонтерами

На факультеті грецької філології Маріупольського державного університету, в рамках Фестивалю науки, було організовано зустріч студентів з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Організатори заходу -  в.о. завідувача кафедри теорії та практики перекладу Марія Смирнова та доцент кафедри Олена Пефтієва.

На зустрічі були присутні керівник Маріупольського представництва Спеціальної моніторінгової місії ОБСЄ Тер’є Шолсвік, спостерігач СММ ОБСЄ Іон-Деніел Божинеску та їх перекладач випускниця спеціальності «Переклад (англійська)» Марія Сердюк

Представники спеціальної моніторингової місії провели лекцію англійською мовою та окреслили головні напрями співпраці України з ОБСЄ: пом’якшення міжнародної напруженості, сприяння врегулюванню «заморожених» конфліктів, а також відповіли на низку запитань студентів. 

Також мали можливість поспілкуватися із носіями мови студенти  2-3 курсів спеціальності «Переклад (англійська)». Вони зустрілися з американськими волонтерами, а саме з бакалавром з міжнародних відносин Балтіморського університету Ієном Гарісом, бакалавром з біомедичної інженерії Університету Юти Спенсером Петерсоном.

Вони розповіли студентам МДУ про вищу освіту у Сполучених Штатах Америки її недоліки та переваги. Ієн Гаріс поділився своїм досвідом навчання за бакалаврською програмою, розповів про міжнародні стипендіальні програми. Спенсер Петерсон звернув увагу слухачів на магістерські та аспірантські програми навчання.

Читайте також: У Маріуполі обговорили перспективи співпраці з ЄС

Переглядів: 393 | Додав: Прес-центр