Головна » 2018 » Жовтень » 11 » На засідання студентського гуртка «Encounters» завітали студенти зі США
16:38
На засідання студентського гуртка «Encounters» завітали студенти зі США

Студенти Маріупольського державного університету практикували навички розмовної англійської під час чергового засідання студентського інтернаціонального гуртка «Encounters», який працює на базі кафедри теорії та практики перекладу під керівництвом доцента кафедри Олени Пефтієвої.

Цього разу студенти I-IV курсів спеціальності «Переклад (англійська)» познайомилися зі студентами-волонтерами Нейтоном Брімлі і Тейлором Герраттом, які приїхали зі Сполучених Штатів Америки (штати Айова та Джорджія відповідно).


Під час зустрічі молодь обговорювала тему спорту у США. Нейтон Брімлі розповів про спортивну гру Lacrosse, а Тейлор Герратт – про Disc Golf. Іноземні гості обрали зазначені види спорту не випадково, адже вони майже незнайомі європейській аудиторії, і тому викликали багато запитань у студентів. Свою розповідь американські студенти проілюстрували фотографіями, на яких видно, як вони грають у повній екіпіровці. 


Засідання гуртка «Encounters» проходять раз на місяць. Усі охочі узяти участь в англомовних дискусіях можуть звертатися на кафедру теорії та практики перекладу МДУ за адресою: пр. Будівельників, 129, каб. 303, або за телефоном (0629) 52-70-16.


Читайте також: Учасники проекту «Mariupol Space for Peаce» ближче познайомилися з мусульманами Приазов'я

Переглядів: 104 | Додав: Press